Sala weselna Czechowice – Wesele Śląsk

 

Jeden taki dzień, ale wiele wyjątkowych chwil. Jedno takie wydarzenie, ale wspominane przez całe życie. Wesele – na niejednym w życiu bywamy, ale tylko raz mamy okazję przeżyć własny ślub i przyjęcie weselne. Pragniemy, by wszystko było dopięte na ostatni guzik, a każdy z przybyłych gości świetnie się bawił i z rozrzewnieniem wspominał niczyje inne, jak nasze wesele. Równie mocno liczy się dla nas to, by zasiadając po latach do zdjęć i filmów, a także pamiątek, na każde z nich patrzeć ze łzą wzruszenia, szczerym uśmiechem na twarzy i myślą, że to było więcej niż wymarzone wesele.

Organizując przyjęcia weselne, zaczynamy od zbudowania relacji z przyszłym małżeństwem. Nawiązujemy nić porozumienia, by mieć pewność, że jeszcze narzeczeni zdążyli nam zaufać. Chcemy dać im poczucie, że jesteśmy tuż obok, jednocześnie pozostając niezauważeni w chwilach najbardziej intymnych.

Nasz zespół zajmuje się kompleksowym przygotowaniem przyjęć weselnych. Współpracujemy z cukiernikami, by zapewnić tort weselny, ciasta i ciasteczka, monodesery, ale i Candy bary. Razem z florystami dbamy o każdy bukiet, a do ślubu i na przyjęcie weselne, Państwa Młodych wożą luksusowe samochody ślubne z zaprzyjaźnionych wypożyczalni. Na stałe mamy nawiązaną współpracę również z firmami transportowymi, by zadbać o transfer wszystkich gości, jak i ze sprawdzonymi fotografami i filmowcami.

Stara Cynkownia jest w stanie zaoferować usługi barmańskie, orkiestry lub dj-a, animatorów, dodatkowe atrakcje – fotobudka, ciężki dym, podświetlane napisy, oraz wykonanie obrączek ślubnych. Współpracujemy ponadto z biurem podróży, by świeżo upieczeni małżonkowie nie musieli martwić się o samodzielną organizację miesiąca miodowego.

Sala weselna w dworku Stara Cynkownia to doskonała alternatywa dla przyjęć weselnych na Śląsku. Klimat, udogodnienia i indywidualne podejście naszego zespołu, dzięki którym marzenia o bajkowym weselu stają się rzeczywistością.

Obecnie posiadamy wolne terminy na wesele:

 • 15 czerwca,
 • 13 lipca,
 • 3 sierpnia,
 • 26 października,
 • 31 grudnia.

Wesele w Sylwestra to propozycja dla tych par, które liczą na spektakularne przyjęcie. Pomysł z Sylwestrem w tle sprawia, że przyjęcie staje się niezapomnianym przeżyciem. Jednocześnie metaforycznie koniec staje się początkiem nowego, pięknego, lepszego, gdy w starym roku narzeczeni, wraz z Nowym Rokiem są już małżonkami.

Dlaczego Stara Cynkownia?

 • Dysponujemy przepiękną salą weselną będącą w stanie pomieścić nawet 250 osób,
 • Oferujemy dostępność oddzielnej sali zabaw dla dzieci o powierzchni 100 m2,
 • Akceptujemy płatności za wesele w 3 transzach: 1 – zadatek, 2 – 50% wartości wesela płatne 45 dni przed jego datą, 3 – rozliczenie wesela w ciągu dwóch dni roboczych po jego zakończeniu,
 • W jednym dniu odbywa się tylko jedno wesele, bez limitu godzin jego trwania,
 • Posiadamy miejsca noclegowe,
 • Oferujemy bezpłatną 14-dniową rezerwację terminu,
 • Brak ukrytych kosztów.

Niech żyje bal!