Sala Weselna Bielsko

Chcesz zarezerwować salę w mieście Bielsko-Biała?

A może jednak lepszą salą będzie sala w Czechowicach? Zadzwoń do nas już teraz, być może mamy jeszcze wolne terminy!
sala mieszcząca 250 osób
100m2 sali zabaw dla dzieci
płatność w 3 transzach (poniżej opis)
jedno wesele w jednym dniu
nie narzucamy limitu godzin trwania wesela
hotel w budynku (7 pokoi)
rezerwacja trwająca 14 dni
transparentność kosztów
menu weselne rozpoczynające się od 230 zł / osobę

Dlaczego Stara Cynkownia?

 • Dostajecie przepiękną salą weselną, która zmieści nawet 250 osób,
 • Oddzielna sala zabaw dla dzieci o powierzchni aż 100 m2,
 • Możliwość rozliczenia w trzech transzach. Pierwszą częścią będzie zadatek, drugą 50% wartości całej imprezy płatne 45 dni przed datą wesela, a trzecia i ostatnia to rozliczenie w ciągu dwóch dni roboczych po zakończeniu imprezy,
 • W starej cynkowni organizujemy maksymalnie jedno wesele na jeden dzień
 • Nie narzucamy limitu godzin trwania wesela,
 • Stara cynkownia to także hotel, w którym możesz wynająć pokoje,
 • Bezpłatnie, możesz zarezerwować sale weselne na 14 dni,
 • Całkowita transparentność wszystkich kosztów związanych z organizacją tego przedsięwzięcia
 • Bielsko-Biała jest niedaleko Czechowic-Dziedzic, dlatego możesz u nas zarezerwować sale weselne, bo to będzie idealne miejsce dla Ciebie i Twoich gości.

Sprawdź nasze menu na przyjęcia weselne. Dostępne do pobrania poniżej:

stara cynkownia

Wesele w Starej Cynkowni

Chcesz, żeby najważniejszy dzień w Twoim życiu był dopięty na ostatni guzik? Żadne domy weselne nie zadbają o Twoją imprezę jak Stara Cynkownia. Upewnimy się, że nasz zespół zajmuje się każdym, nawet najmniejszym szczegółem, tylko po to, żebyście nie musieli martwić się o nic!

Nasz profesjonalny zespół, trudnimy się przygotowaniem przyjęć weselnych od A do Z. Już dawno temu nawiązaliśmy współpracę z cukiernikami, aby zapewnić naszym Klientom torty weselne, ciasta, ciasteczka i wszelkie inne słodkie kąciki. Bardzo skrupulatnie podchodzimy do bukietów - nasza florystka jest już zaufana i można na nią liczyć w stu procentach. Samochód ślubny? Nie ma z tym problemu - Naszych Państwa Młodych wożą zaprzyjaźnione wypożyczalnie. Współpracujemy także z firmami transportowymi, zadbamy o transport każdego z gości. Potrzebny fotograf lub filmowiec? Tym także się zajmiemy. Wystarczy, że ktoś z Was zgłosi się do nas i powiecie nam co dokładnie potrzebujecie w ten wyjątkowy dzień!

Potrzebujesz czegoś więcej? Możemy zapewnić Ci usługi barmańskie, orkiestrę, DJa, animatorów i wiele innych atrakcji - foto budkę, ciężki dym, podświetlane napisy, a nawet wykonanie obrączek ślubnych. Mamy także zaprzyjaźnione biuro podróży, więc nie będziecie musieli martwić się o organizację miesiąca miodowego.
Sala weselna w dworku Stara Cynkownia to doskonała alternatywa dla przyjęć weselnych na Śląsku, tego typu wesel, Bielsko-Biała jeszcze nie widziało! Klimat, udogodnienia i indywidualne podejście zespołu, to przepis na bajkowe wesele! Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Was, żeby wynająć salę właśnie w Starej Cynkowni w Czechowicach-Dziedzicach. Skontaktujcie się już teraz i dopytajcie o termin na wesele!

Czym jest wesele?

Wesele to niejako przyjęcie okolicznościowe zorganizowane z okazji jednorazowego wydarzenia w życiu - ślubu. Ten typ imprezy różni się w zależności od kultury, zwyczajów i obrzędów związanych z zawarciem małżeństwa. To jak będzie obchodzone wesele, zależy od kultury wywodzącej się pary młodej.

Impreza weselne to przede wszystkim zabawa, biesiadowanie z rodziną, znajomymi, duchownymi oraz pozostałymi gośćmi. Wesele to także z wiele typowych elementów, które są bezpośrednio połączone tylko i wyłącznie z tego rodzaju przyjęciami. Są to przede wszystkim zaplanowane menu, spożycie alkoholu, tańce, swawole, zabawy i najlepsze prezenty dla nowożeńców.

Tradycyjność w polskiej kulturze weselnej

Gest wręczenia chleba i soli parze młodej to symbol oznaczający włączenie pary młodej do rodziny. Po tym procesie, para młoda wraz z rodziną i pozostałymi gośćmi rozpoczynają już docelową ceremonię, która składa się z:
 • toastu szampanem i tłuczenia kieliszków przez parę młodą,
 • śpiewania sto lat przez gości,
 • całowania się młodej pary (znane nam wszystkim "gorzko! gorzko!"),
 • obiad i poczęstunek,
 • impreza weselna,
 • gry i zabawy z udziałem wszystkich osób na weselu,
 • krojenie tortu i przekazywanie go gościom,
 • oczepiny.
Czy już wiesz gdzie chcesz przygotować ten typ przyjęcia weselnego, które nigdy nie zapomnicie? Dworek Stara cynkownia czeka na Was. Pamiętaj - Twoja sala na wesele jest w mieście Czechowice-Dziedzice, a nie Bielsko-Biała. Zorganizujemy wszystko od A do Z. Sprawdź nasz lokal, umów się na spotkanie, zobacz salę i hotel na żywo. Ustalimy wszelkie szczegóły na wesele i przystąpimy do realizacji najważniejszego dnia w Twoim życiu!

Opinie o naszej sali weselnej

 • Super Miejsce Na Wesela, Imprezy Okolicznościowe, podchodzą profesjonalnie do każdej Sprawy
 • Fantastyczne miejsce, piękna sala balowa, super profesjonalna obsługa polecam wszystkim, lepszego miejsc a na wesele nie mogłem sobie wymarzyć
 • Nasze wesele odbyło się 18.06.2016 i z czystą przyjemnością możemy polecić Dworek Starą Cynkownie . Byliśmy bardzo bardzo zadowoleni z obsługi ,potraw oraz z całej organizacji wesela w której pomogła nam wspaniała pani Karolina czyli manager sali . Wszystko na najwyższym poziomie . POLECAMY Sylwia i Bartek
 • Świetne miejsce na wesele. Piękna sala, parkiet, doskonałe jedzenie, bardzo dobra organizacja, miła obsługa
Pamiętaj - wesele przeżywa się tylko raz. Przeżyj je w specjalnym miejscu - Stara Cynkownia.
Fotograf Ślubny Bielsko
Formularz kontaktowy: