Sala Weselna Czechowice

Chcesz zarezerwować salę w mieście Czechowice-Dziedzice?

Zadzwoń do nas już teraz, być może mamy jeszcze wolne terminy!
Sala na 250 osób
Sala zabaw dla dzieci (100m2)
3 transze płatności (opisane poniżej)
Jeden dzień = jedno wesele
Brak limitu godzin trwania wesela
Nocleg w hotelu w Czechowicach (7 pokoi w Starej Cynkowni)
14-dniowa rezerwacja terminu
Transparentne koszty
Menu weselne już od 230 zł / osobę

Dlaczego stara cynkownia?

 • W ramach umowy dostajecie przepiękną salą weselną, która jest w stanie pomieścić nawet 250 osób,
 • Posiadamy oddzielną salę zabaw dla dzieci o powierzchni 100 m2,
 • Rozliczenie może odbywać się w trzech transzach. Pierwszą częścią jest zadatek, druga to 50% wartości imprezy, płatne 45 dni przed datą wesela. Trzecia natomiast rozliczana jest w ciągu dwóch dni roboczych po jego zakończeniu,
 • W ciągu jednego dnia, na sali odbywa się tylko jedno wesele. Nie narzucamy limitu godzin jego trwania,
 • Możecie także wynająć w naszym lokalu nocleg,
 • Mamy bezpłatną czternastodniową rezerwację terminu,
 • Nasze koszty są transparentne, dlatego żadnego z nich nie ukrywamy!

Sprawdź także nasze menu na przyjęcia weselne. Dostępne do pobrania poniżej:

stara cynkownia

Wesele w Czechowicach-Dziedzicach

Chcesz, żeby najważniejszy dzień w Twoim życiu był dopięty na ostatni guzik? Zgłoś się do naszego domu weselnego - Starej Cynkowni. Zadbamy o to, żeby nasz zespół zajął się każdym, nawet najmniejszym szczegółem, a Wy nie będziecie martwić się o nic!

Jako profesjonalna obsługa, zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem przyjęć weselnych. Od wielu lat współpracujemy z cukiernikami, aby zapewnić naszym Klientom tort weselny, ciasta, ciasteczka, monodesery, Candy bary. Florystki są dla nas szczególnie ważne - wspólnie dbamy o każdy z bukietów. Wiesz co jeszcze jest ważne podczas wesela? Luksusowy samochód ślubny! Naszych Państwa Młodych wożą zaprzyjaźnione wypożyczalnie. Mamy także nawiązaną współpracę z firmami transportowymi, aby zadbać o transport każdego z gości. Fotograf? Filmowiec? także możemy się tym zająć. Wystarczy, że się do nas zgłosicie i powiecie co dokładnie oczekujecie w ten ważny dla Was dzień!

Stara Cynkownia to także usługi barmańskie, orkiestra, DJ, animatorzy i wiele innych atrakcji - foto budka, ciężki dym, podświetlane napisy, wykonanie obrączek ślubnych. Jesteśmy w bardzo dobrym kontakcie z biurem podróży, dzięki czemu nie będziecie musieli martwić się o samodzielną organizację miesiąca miodowego.
Sala weselna w dworku Stara Cynkownia to doskonała alternatywa dla przyjęć weselnych na Śląsku. Klimat, udogodnienia i indywidualne podejście naszego zespołu, dzięki którym marzenia o bajkowym weselu stają się rzeczywistością. Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Was, żeby zorganizować przyjęcie weselne właśnie w Starej Cynkowni w Czechowicach-Dziedzicach. Skontaktujcie się z nami już teraz i zapytajcie się o termin na wesele!

Czym jest wesele?

Wesele to tak naprawdę przyjęcie okolicznościowe zorganizowane z okazji ślubu. Ten typ przyjęcia to zróżnicowany, w zależności od kultury zespół zwyczajów i obrzędów związanych z zawarciem małżeństwa, w zależności od tego z jakiej kultury wywodzą się przyszli małżonkowie.

Przyjęcia weselne to zabawa, biesiadowanie z rodziną, znajomymi, duchownymi oraz pozostałymi gośćmi. Wesele wiąże się także z wieloma typowymi elementami, które są bezpośrednio skorelowane tylko i wyłącznie z tego typu przyjęciami. Są to - zaplanowane menu, spożywanie alkoholu, tańce, zabawy i prezenty dla nowożeńców.

Tradycje w polskiej kulturze weselnej

Symbolicznym jest gest wręczenia chleba i soli parze młodej - oznacza to włączenie pary młodej do rodziny. Po tym geście, para młoda wraz z rodziną oraz pozostałymi gośćmi rozpoczynają już właściwą ceremonię, która posiada elementy takie jak:
 • toast szampanem i tłuczenie kieliszków przez parę młodą,
 • śpiewanie sto lat przez gości,
 • całowanie się młodej pary przy krzykach "gorzko! gorzko!",
 • obiad wraz z toastami za szczęście młodej pary,
 • przyjęcie weselne,
 • wiele zabaw i gier z udziałem młodej pary i gości,
 • para młoda kroi tort i częstuje nim swoich gości,
 • oczepiny.
Czy już wiesz gdzie chcesz przygotować ten typ przyjęcia weselnego, które nigdy nie zapomnicie? Dworek Stara cynkownia czeka na Was z otwartymi rękami. Pamiętaj - Twoja sala na wesele jest w mieście Czechowice-Dziedzice. Zajmiemy się wszystkim od A do Z. Sprawdź nasz obiekt, umów się z nami na spotkanie, zobacz salę na żywo. Ustalimy szczegóły na wesele i przystąpimy do realizacji!

Opinie o naszej sali weselnej

 • Super Miejsce Na Wesela, Imprezy Okolicznościowe, podchodzą profesjonalnie do każdej Sprawy
 • Fantastyczne miejsce, piękna sala balowa, super profesjonalna obsługa polecam wszystkim, lepszego miejsc a na wesele nie mogłem sobie wymarzyć
 • Nasze wesele odbyło się 18.06.2016 i z czystą przyjemnością możemy polecić Dworek Starą Cynkownie . Byliśmy bardzo bardzo zadowoleni z obsługi ,potraw oraz z całej organizacji wesela w której pomogła nam wspaniała pani Karolina czyli manager sali . Wszystko na najwyższym poziomie . POLECAMY Sylwia i Bartek
 • Świetne miejsce na wesele. Piękna sala, parkiet, doskonałe jedzenie, bardzo dobra organizacja, miła obsługa
Pamiętaj - wesele przeżywa się tylko raz. Przeżyj je w specjalnym miejscu - Stara Cynkownia.
Formularz kontaktowy: