Sala Weselna Pszczyna

Planujesz wesele w mieście zarezerwować salę w Pszczynie?

A może jednak lepszą salą będzie sala w Czechowicach? Pszczyna takich nie ma! Skontaktuj się z nami już teraz, być może mamy jeszcze wolne terminy na Twoją datę!
sala na 250 gości
100m2 sali zabaw dla pociech
płatność to 3 transze (poniżej opis)
tylko jedno wesele w jednym dniu
brak limitu trwania wesela
możliwość zarezerwowania pokoi w hotelu w budynku (7 pokoi)
możliwość rezerwacji, która trwa 14 dni
transparentne koszty
menu weselne, którego koszt zaczyna się od 230 zł za osobę

Dlaczego warto przyjechać do Starej Cynkowni?

 • Dostajecie piękną salą weselną, która mieści nawet 250 osób,
 • Osobna sala zabaw dla dzieci o powierzchni aż 100 m2,
 • Płatność w trzech transzach. Pierwsza część to zadatek, drugą transzą jest 1/2 wartości całej imprezy płatne na 45 dni przed datą wesela, a trzecia i ostatnia to rozliczenie w ciągu dwóch dni roboczych po zakończeniu imprezy,
 • W naszej sali organizujemy maksymalnie jedno wesele na jeden dzień
 • Nie określamy limitu godzin trwania wesela,
 • W budynku Starej Cynkowni funkcjonuje także hotel, gdzie możesz wynająć pokoje dla siebie,
 • Bez konsekwencji, masz możliwość rezerwacji sali na 14 dni,
 • Całkowicie transparentna realizacja imprezy weselnej,
 • Pszczyna jest opodal Czechowic-Dziedzic, dlatego masz możliwość u nas zarezerwować sale weselne, bo to będzie super miejsce zarówno dla Ciebie i Twoich gości.

Sprawdź nasze menu, które proponujemy na przyjęcia weselne. Dostępne do pobrania poniżej:

stara cynkownia

Impreza weselna w Starej Cynkowni

Chcesz, żeby jedyny i najważniejszy dzień w całym Twoim życiu był w stu procentach zaplanowany? Żadne domy weselne nie zadbają o Twoją imprezę jak Stara Cynkownia. Nasz zespół zajmie się każdym, nawet najdrobniejszym szczegółem, tylko po to, żebyście nie musieli martwić się całkowicie o nic!

Nasz profesjonalny zespół, trudni się przygotowaniem przyjęć weselnych od początku do końca. Już dawno temu nawiązaliśmy współpracę ze sprawdzonymi cukiernikami, aby zapewnić naszym Klientom dobre torty weselne, ciasta, ciasteczka i wszelkie inne słodkie kąciki. Bardzo skrupulatnie podchodzimy do bukietów i wszelkich ozdób - nasza florystka jest już zaufana i można na nią liczyć w stu procentach. Samochód do ślubu? Żaden problem - naszych Państwa Młodych przywożą zaprzyjaźnione wypożyczalnie. Współpracujemy także z firmami transportowymi, zadbamy o transport każdego z gości - nie musisz się o to bać. Potrzebujesz jeszcze fotografa lub kamerzysty? Tym także się zaopiekujemy. Wystarczy, że ktoś z Was zgłosi się do nas i powiecie nam co dokładnie potrzebujecie w ten jedyny dzień!

Może potrzebujesz czegoś jeszcze więcej? Zapewnimy Ci usługi barmańskie, orkiestrę, DJa, animatorów i bardzo dużo innych atrakcji - foto budkę, ciężki dym, podświetlane napisy, czy nawet wykonanie obrączek. Mamy także zaprzyjaźnione biuro podróży, więc nie będziecie musieli martwić się o organizację miesiąca miodowego.
Sala weselna w dworku Stara Cynkownia to doskonała alternatywa dla wszelkich przyjęć weselnych na terenie Śląska, tego typu wesel, Pszczyna jeszcze nie widziała! Klimat, udogodnienia i indywidualne podejście naszego zespołu, to przepis na bajkowe wesele! Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Was, żeby wynająć salę właśnie w Starej Cynkowni w Czechowicach-Dziedzicach. Napiszcie do nas już teraz i zapytajcie o najbliższy wolny termin na wesele!

Wesele - kilka informacji

Wesele to przyjęcie okolicznościowe zorganizowane z okazji ślubu. Impreza różni się w zależności od kultury, zwyczajów i obrzędów związanych z zawarciem małżeństwa. Sposób obchodzenia wesela zależy od kultury, z której wywodzi się para młoda.

Impreza weselna to przede wszystkim dobra zabawa, biesiadowanie z gośćmi. Przyjęcie weselne to także z wiele powtarzalnych elementów, które są bezpośrednio połączone tylko i wyłącznie z takiego rodzaju przyjęciami. Są to przede wszystkim zaplanowane menu, spożycie alkoholu, tańce, swawole, zabawy dla młodych i gości i prezenty dla nowożeńców.

Zwyczaje polskich wesel

Przekazanie chleba i soli parze młodej to symbol mówiący o dołączeniu pary młodej do rodziny. Po tym procesie, nowożeńcy razem z rodziną oraz pozostałymi gośćmi rozpoczynają już docelową ceremonię, która składa się z:
 • toastu i tłuczenia kieliszków przez parę młodą,
 • śpiewania sto lat przez gości,
 • pocałunków przy okrzykach “gorzko! gorzko”,
 • posiłek,
 • impreza weselna,
 • gry i zabawy z udziałem wszystkich osób na weselu,
 • krojenie tortu przez młodą parę i przekazywanie go gościom,
 • oczepiny,
 • wszelkie zabawy, które mieszkańcy miasta Pszczyna organizują.
Czy już wiesz gdzie chcesz przygotować ten typ przyjęcia weselnego, które nigdy nie zapomnicie? Dworek Stara cynkownia jest idealne dla Ciebie. Pamiętaj - Twoja sala na wesele jest w mieście Czechowice-Dziedzice, a nie w Pszczynie. Zorganizujemy wszystko od A do Z. Obejrzyj nasz lokal, umów się na spotkanie, zobacz naszą salę i hotel na żywo. Ustalimy wszystkie szczegóły na wesele i przystąpimy do realizacji najważniejszego dnia w Twoim życiu!

Opinie o naszej sali weselnej

 • Super Miejsce Na Wesela, Imprezy Okolicznościowe, podchodzą profesjonalnie do każdej Sprawy
 • Fantastyczne miejsce, piękna sala balowa, super profesjonalna obsługa polecam wszystkim, lepszego miejsc a na wesele nie mogłem sobie wymarzyć
 • Nasze wesele odbyło się 18.06.2016 i z czystą przyjemnością możemy polecić Dworek Starą Cynkownie . Byliśmy bardzo bardzo zadowoleni z obsługi ,potraw oraz z całej organizacji wesela w której pomogła nam wspaniała pani Karolina czyli manager sali . Wszystko na najwyższym poziomie . POLECAMY Sylwia i Bartek
 • Świetne miejsce na wesele. Piękna sala, parkiet, doskonałe jedzenie, bardzo dobra organizacja, miła obsługa
Pamiętaj - wesele przeżywa się tylko raz. Przeżyj je w specjalnym miejscu - Stara Cynkownia.
Formularz kontaktowy: