Sala Weselna Żywiec

Planujesz wesele w Żywcu? Pierwsze sprawdź salę w Czechowicach!

Napisz do nas już teraz, może mamy wolne terminy!
sala mieszcząca 250 gości
100m2 sali zabaw dla dzieci
płatność to 3 transze (poniżej opis)
zawsze jedno wesele na jeden dzień
brak limitu godzin trwania wesela
możliwość zarezerwowania pokoi w hotelu w budynku (7 pokoi)
możliwość rezerwacji trwającej 14 dni
transparentne koszty
menu weselne, którego koszt zaczyna się od 230 zł za osobę

Dlaczego warto przyjechać do Starej Cynkowni?

 • Dostajecie przepiękną salą weselną, która mieści aż 250 gości,
 • Oddzielne 100m2 jako sala dla pociech,
 • Możliwość rozliczenia w trzech transzach. Pierwsza część to zadatek, drugą transzą jest 50% wartości całej imprezy płatne na 45 dni przed datą wesela, natomiast trzecia i ostatnia to płatność, które odbywa się w ciągu dwóch dni roboczych po zakończonej imprezie,
 • W domu weselnym organizujemy tylko jedno wesele na dzień
 • Nie określamy limitu godzin trwania wesela,
 • W budynku Starej Cynkowni funkcjonuje także hotel, w którym możesz wynająć pokoje i swoich gości,
 • Bezpłatnie, masz możliwość rezerwacji sali na dwa tygodnie,
 • Nie ukrywamy kosztów wesela
 • Żywiec jest opodal Czechowic-Dziedzic, dlatego możesz u nas zarezerwować sale weselne, bo to będzie idealne miejsce dla Ciebie i Twoich gości.

Sprawdź nasze menu, które proponujemy na imprezy weselne. Dostępne do pobrania poniżej:

stara cynkownia

Impreza weselna w Starej Cynkowni

Chcesz, żeby najważniejszy dzień w całym Twoim życiu był zaplanowany od A do Z? Żadne domy weselne nie zadbają o Twoją imprezę jak Stara Cynkownia. Upewnimy się, że nasz zespół zajmuje się każdym, nawet drobnym szczegółem, tylko po to, żebyście nie musieli martwić się totalnie o nic!

Jako profesjonalny zespół, trudnimy się przygotowaniem przyjęć weselnych od A do Z. Od bardzo dawna współpracujemy ze sprawdzonymi cukiernikami, aby zapewnić naszym Klientom sprawdzone torty weselne, ciasta, ciasteczka i wszelkie inne słodkie kąciki. Szczególnie ważna jest dla nas florystka, której w stu procentach ufamy. Samochód ślubny? Nie ma z tym problemu - możemy zaoferować Wam także zaprzyjaźnione wypożyczalnie. Współpracujemy z firmami, które zadbają o transport każdego z gości - nie musisz się o to martwić. Potrzebujesz jeszcze fotografa lub kamerzysty? Dla Ciebie tym także się zajmiemy. Musisz jedynie skontaktować się z nami i powiedzieć co dokładnie potrzebujecie w ten dzień!

Może potrzebujesz czegoś więcej? Zapewnimy Ci usługi barmańskie, orkiestrę, DJa, animatorów i bardzo dużo innych atrakcji - foto budkę, ciężki dym, podświetlane napisy, czy nawet wykonanie obrączek ślubnych. Mamy także zaprzyjaźnione biuro podróży, więc nie będziecie musieli martwić się o organizację miesiąca miodowego.

Czym jest wesele?

Wesele to niejako przyjęcie okolicznościowe zorganizowane z okazji jednorazowego wydarzenia w życiu - ślubu. Ten typ imprezy różni się w zależności od kultury, zwyczajów i obrzędów związanych z zawarciem małżeństwa. To jak będzie obchodzone wesele, zależy od kultury wywodzącej się pary młodej.

Wesele to przede wszystkim zabawa, biesiadowanie z rodziną, znajomymi, duchownymi oraz pozostałymi gośćmi. Impreza weselna to także z wiele schematycznych elementów, które bezpośrednio łączą się tylko i wyłącznie z takiego rodzaju przyjęciami. Najważniejsze z nich to zaplanowane menu, spożycie alkoholu, tańce, swawole, zabawy i prezenty dla nowożeńców.

Tradycje polskich wesel

Przekazanie chleba oraz soli parze młodej to symbol oznaczający dołączenie pary młodej do rodziny. Po tym procesie, nowożeńcy razem z rodziną oraz pozostałymi gośćmi rozpoczynają ceremonię, która składa się z:
 • toastu szampanem i tłuczenia kieliszków przez nowożeńców,
 • piosenki sto lat dla nowożeńców,
 • całowania się nowożeńców (znane nam wszystkim "gorzko! gorzko!"),
 • posiłek,
 • właściwa impreza weselna,
 • gry i zabawy z udziałem gości,
 • krojenie tortu przez młodą parę i przekazywanie go gościom weselnym,
 • oczepiny.
Czy już wiesz gdzie chcesz przygotować ten typ przyjęcia weselnego, które pozostanie w Waszej pamięci na zawsze? Dworek Stara cynkownia czeka na Ciebie. Pamiętaj - Twoja sala na wesele jest w mieście Czechowice-Dziedzice, a nie w Żywcu. Zorganizujemy wszystko od A do Z. Obejrzyj nasz lokal, umów się na spotkanie, zobacz salę i hotel na żywo. Ustalimy wszelkie szczegóły dotyczące wesela i przystąpimy do realizacji najważniejszego dnia w Twoim życiu!

Opinie o naszej sali weselnej

 • Super Miejsce Na Wesela, Imprezy Okolicznościowe, podchodzą profesjonalnie do każdej Sprawy
 • Fantastyczne miejsce, piękna sala balowa, super profesjonalna obsługa polecam wszystkim, lepszego miejsc a na wesele nie mogłem sobie wymarzyć
 • Nasze wesele odbyło się 18.06.2016 i z czystą przyjemnością możemy polecić Dworek Starą Cynkownie . Byliśmy bardzo bardzo zadowoleni z obsługi ,potraw oraz z całej organizacji wesela w której pomogła nam wspaniała pani Karolina czyli manager sali . Wszystko na najwyższym poziomie . POLECAMY Sylwia i Bartek
 • Świetne miejsce na wesele. Piękna sala, parkiet, doskonałe jedzenie, bardzo dobra organizacja, miła obsługa
Pamiętaj - wesele przeżywa się tylko raz. Przeżyj je w specjalnym miejscu - Stara Cynkownia.
Formularz kontaktowy: