Sala Weselna Tychy

Chcesz zarezerwować salę w Tychach?

A może jednak lepszą salą będzie sala w Czechowicach? Skontaktuj się z nami już teraz, może mamy jeszcze wolne terminy!

nasza sala pomieści 250 gości

100m2 sali zabaw dla pociech

3 transze (poniżej opis)

jedno wesele na jeden dzień

nie określamy limitu godzin czasu trwania wesela

hotel w budynku (7 pokoi)

rezerwacja trwająca czternaście dni

transparentne koszty

menu weselne rozpoczynające się od 230 zł za osobę

Dlaczego warto przyjechać do Starej Cynkowni?

 • Dostajecie piękną salą weselną, która mieści do 250 osób,
 • Oddzielna sala zabaw przygotowana dla dzieci o powierzchni aż 100 m2,
 • Płatność w trzech transzach. Pierwsza część to zadatek, drugą transzą jest 50% wartości całej imprezy płatne 45 dni przed datą wesela, natomiast trzecia i ostatnia to transza w ciągu dwóch dni roboczych po zakończonej imprezie,
 • W dworku weselnym organizujemy tylko jedno wesele na jeden dzień
 • Nie określamy limitu godzin trwania wesela,
 • Stara cynkownia to także hotel, w którym możesz wynająć pokoje,
 • Bezpłatnie, możesz zarezerwować sale weselne na 14 dni,
 • Całkowicie transparentna realizacja imprezy weselnej
 • Tychy są niedaleko Czechowic-Dziedzic, dlatego dobrym pomysłem jest, aby u nas zarezerwować sale weselne, bo to będzie super miejsce zarówno dla Ciebie i Twoich gości czy znajomych.

Sprawdź także nasze menu, które proponujemy na przyjęcia weselne. Dostępne do pobrania poniżej:

stara cynkownia

Impreza weselna w Starej Cynkowni

Chcesz, żeby najważniejszy dzień w całym Twoim życiu był dopięty na ostatni guzik? Żadne domy weselne w okolicy nie zadbają o Twoją imprezę jak Stara Cynkownia. Upewnimy się, że nasz zespół zajmuje się każdym, nawet najmniejszym szczegółem, tylko po to, żebyście nie musieli martwić się o nic!

Jako profesjonalny zespół, trudnimy się przygotowaniem przyjęć weselnych od A do Z. Już dawno temu nawiązaliśmy współpracę z cukiernikami, aby zapewnić naszym Klientom idealne torty weselne, ciasta, ciasteczka i wszelkie inne słodkie kąciki. Bardzo skrupulatnie podchodzimy do bukietów i wszelkich ozdób – nasza florystka jest już zaufana i można na nią liczyć w stu procentach. Samochód do ślubu? Nie ma z tym problemu – naszych Państwa Młodych wożą zaprzyjaźnione wypożyczalnie. Współpracujemy także z firmami, które zadbają o transport każdego z gości – nie musisz się o to bać. Potrzebujesz jeszcze fotografa lub kamerzysty? Dla Ciebie tym także się zajmiemy. Wystarczy, że ktoś z Was zgłosi się do nas i powiecie nam co dokładnie potrzebujecie w ten wyjątkowy dzień!

Może potrzebujesz czegoś jeszcze więcej? Zapewnimy Ci usługi barmańskie, orkiestrę, DJa, animatorów i bardzo dużo innych atrakcji – foto budkę, ciężki dym, podświetlane napisy, a nawet wykonanie obrączek. Mamy także zaprzyjaźnione biuro podróży, więc nie będziecie musieli martwić się o organizację miesiąca miodowego.

Sala weselna w dworku Stara Cynkownia to doskonała alternatywa dla przyjęć weselnych na Śląsku, tego typu wesel, Tychy się nie spodziewają! Klimat, udogodnienia i indywidualne podejście zespołu, to {składowe bajkowego wesela!

Wierzymy, że przekonaliśmy Was, żeby wynająć salę właśnie w Starej Cynkowni w Czechowicach-Dziedzicach. Skontaktujcie się już teraz i zapytajcie o Wasz termin na wesele!

Czym jest wesele?

Wesele to przyjęcie okolicznościowe zorganizowane z okazji jednorazowego wydarzenia w życiu – ślubu. Impreza różni się w zależności od kultury, zwyczajów i obrzędów związanych z zawarciem małżeństwa. To jak będzie obchodzone wesele, zależy od kultury, z której wywodzi się para młoda.

Wesele to przede wszystkim zabawa, biesiadowanie z gośćmi. Impreza weselna to także z wiele schematycznych elementów, które bezpośrednio łączą się tylko i wyłącznie z tego rodzaju przyjęciami. Są to głównie zaplanowane menu, spożycie alkoholu, tańce, swawole, wszelkiego rodzaju zabawy i najlepsze prezenty dla nowożeńców.

Tradycyjność w polskiej kulturze weselnej

Przekazanie chleba oraz soli parze młodej to symbol mówiący o dołączeniu pary młodej do rodziny. Po tej tradycji, nowożeńcy wraz z rodziną i pozostałymi gośćmi rozpoczynają już docelową ceremonię, która składa się z:

 • toastu i tłuczenia kieliszków przez parę młodą,
 • śpiewania sto lat przez gości,
 • całowania się młodej pary (znane nam wszystkim “gorzko! gorzko!”),
 • obfity posiłek,
 • impreza,
 • gry oraz zabawy z udziałem wszystkich osób na weselu,
 • krojenie tortu i przekazywanie go gościom weselnym,
 • oczepiny.

Czy już wiesz gdzie chcesz przygotować ten typ przyjęcia weselnego, które nigdy nie zapomnicie? Dworek Stara cynkownia jest idealne dla Was. Nie zapomnij – Twoja sala na wesele jest w mieście Czechowice-Dziedzice, a nie w Tychach. Zorganizujemy wszystko od A do Z. Sprawdź nasz lokal, umówmy się na spotkanie, zobacz salę i hotel na żywo. Ustalimy wszelkie szczegóły dotyczące wesela i przystąpimy do realizacji najważniejszego dnia w Twoim życiu!

Opinie o naszej sali weselnej

 • Super Miejsce Na Wesela, Imprezy Okolicznościowe, podchodzą profesjonalnie do każdej Sprawy

 • Fantastyczne miejsce, piękna sala balowa, super profesjonalna obsługa polecam wszystkim, lepszego miejsc a na wesele nie mogłem sobie wymarzyć

 • Nasze wesele odbyło się 18.06.2016 i z czystą przyjemnością możemy polecić Dworek Starą Cynkownie . Byliśmy bardzo bardzo zadowoleni z obsługi ,potraw oraz z całej organizacji wesela w której pomogła nam wspaniała pani Karolina czyli manager sali . Wszystko na najwyższym poziomie . POLECAMY Sylwia i Bartek

 • Świetne miejsce na wesele. Piękna sala, parkiet, doskonałe jedzenie, bardzo dobra organizacja, miła obsługa

Pamiętaj – wesele przeżywa się tylko raz. Przeżyj je w specjalnym miejscu – Stara Cynkownia.

Formularz kontaktowy: